Co w trawie piszczy

Witaj na blogu Miry Faber.

Zamieszczam wpisy w kilku różnych kategoriach, tak żeby nie było monotonnie i żeby każdy mógł znaleść to, co najbardziej lubi. Usiądź wygodnie, kliknij na zdjęcie pod kategorią i przenieś się tam gdzie chcesz.

 

Na wesoło, bo uwielbiam się śmiać i robię to każdego dnia, bez wyjątku (chyba, że akurat ryczę cały dzień…bo jestem kobietą, a one tak robią czasami). I lubię jak inni śmieją się ze mną.

78H (2)

 

 

Na poważnie, bo życie takie czasami  musi być.  Gdy nie jest Ci do śmiechu, lub gdy chcesz poczytać o rzeczach całkiem poważnych, zapraszam.

Bosrand met hek (Forest Meadow with Fence)

 

 

Na emigracji, gdyż jestem emigrantką. Tutaj opisuję moje przeżycia, odczucia i realia jakich się doświadcza, żyjąc na emigracji.

walizka zm

 

 

Chlebożercy, bo fascynuje mnie zwyczajny człowiek. Tutaj znajdziesz wywiady, które przeprowadziłam z takimi właśnie ludźmi.

26H

 

 

Tłumaczone, bo jestem tłumaczem, kocham tą pracę i kocham wrażenia, których mi dostarcza. Historie poniekąd opowiedziane przez ludzi, dla których tłumaczę.

picjumbo.com_IMG_0540

 

 

Chleb powszedni, tutaj są moje najbardziej osobiste wpisy, to co siedzi najgłębiej lub też to bardziej codzienne, ale moje.

22H

 

 

Zapraszam i dziękuję, że tu jesteś.

Bez Ciebie

nie byłoby tego bloga.

Visit Us On FacebookCheck Our Feed