Winnie_Pooh
LUDZIE,

Czy Kubuś Puchatek jest pedałem?

Nie bądźmy tacy zaślepieni! Musimy być bardziej czujni! Nasze dzieci są w wielkim niebezpieczeństwie!

Że też nie każdy jest tak spostrzegawczy i rezolutny jak pani radna z Tuszyna! Wtedy żyłoby się nam o wiele lepiej, a tak to ciemnogród, jak okiem sięgnąć, oprócz Tuszyna, rzecz jasna. Otóż pewna radna miasta, jako pierwsza odważyła się poruszyć ten, jakże ważny temat. Nikt przed nią odwagi nie miał.

Rada miasta Tuszyna zebrała się na obrady w sprawie ustalenia patrona nowego placu zabaw w ich mieście. Patronem miał być jeden z dziecięcych bohaterów, oczywiście. Podczas obrad jedna z radnych od razu zablokowała Kubusia Puchatka, ponieważ jego strój jest wielce nieodpowiedni! No naprawdę, brawa dla pani radnej. Oczywiście każdy z nas widział Kubusia bez gaci, ale żeby do głowy komuś przyszło, dlaczego pluszak ich nie ma? Nad tym już się nikt nie zastanowił, nikt nie dostrzegł ukrytego pod tym faktem problemu!

„Nie nosi bielizny, ponieważ nie ma płci. To jest hermafrodyta. To jest bardzo niepokojące. Można sobie to wyobrazić. Autor miał ponad 60 lat i wykastrował Kubusia Puchatka, ponieważ miał problem z własną tożsamością”. Tak argumentowała swoją pozycję radna. Porównała go nawet do Misia Uszatka, który jest wyubierany od stóp do głów, porządny miś, nie jakiś rozpustnik.

Teraz jak patrzę na Kubusia, to wydaje się to takie oczywiste! Rany boskie, on naprawdę nie ma płci i przez tyle lat świecił nam swoją bezpłciowością po oczach! Czemu wcześniej na to nie wpadłam? Ktoś bez bielizny to bezpłciowiec, to jasne. A skoro bezpłciowiec, to idąc tym tropem, na pewno okaże się, że jeszcze na dodatek jest pedałem! Tak! Kubuś Puchatek to pedał. Nie zdziwiło Was nigdy, przenigdy, że on w tym lesie  siedział z całą bandą chłopaków i jedną samotną matką? Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Królik, Pan Sowa, Maleństwo, Kłapouchy i jeszcze ten Krzyś! Cała banda. I pewnie należą do tej samej gejowskiej sekty co teletubisie!

Wszędzie czyha niebezpieczeństwo na nasze biedne, niczego nieświadome pociechy. Jak nie szatan chce je przekabacić za pomocą diabelskiej Hello Kitty, to banda gejów sieje propagandę za pomocą innych bohaterów, jak właśnie Teletubisie a teraz jeszcze Kubuś.

A nasi rodzice nam pozwalali to oglądać! Ba, my teraz naszym dzieciom pozwalamy patrzeć na gorszącego bajki a na półkach sadzamy im sami masę innych pluszaków bez gaci albo bez bluzek! I pomyśleć, że niektórzy naiwni ponazwyali ulice w polskich miastach na cześć Kubusia Puchatka.

P.S. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to wcale nie jest żart! Kraj absurdów odkrył kolejny, niesamowity…absurd!

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Przeczytaj poprzedni wpis:
Black-Friday.001
Black Friday czyli piątkowy szał pał

Przepychanki, walki wręcz i mordobicie. Tak wyglądał Black Friday w niektórych angielskich sklepach. Black Friday (czarny piątek) przyszedł tutaj ze Stanów Zjednoczonych jakiś czas temu...

Zamknij