Moje kochane bączki
RODZICIELSTWO, STYL ŻYCIA,

Migawki z mojego życia

Miałam zacząć pisać nowy post na dziś, ale jakoś tak mi sie nostalgicznie zrobiło. Zaczęłam przeglądać stare zdjęcia, bo to zawsze poprawia mi humor i przypomina piękne chwile. I pomyślałam sobie, że pokażę Wam kilka moich ukochanych zdjęć, których nigdy wczesniej nie widzieliście.

Nie wiem jak Wy, ale mam słabość do zdjęć. Przeglądam je bardzo często i uwielbiam sobie przypominać, kiedy były robione i jak mi wtedy było. Podejrzewam, że uwielbiam to głównie dlatego, że zawsze okazuje się, że kiedyś było mi dobrze. I dobrze jest mi teraz. Lubię „przeglądać” swoje życie.

 

 

 

Niemal na wszystkich Misiek i Mysza. Nie ma się co dziwić, bo to są moi ulubieni ludzie :)

 

 

 

  • Synek kopia taty, córa kopia mamy :)

    • Gdy byłam mała, to wyglądałam tak jak Mysza teraz :)

  • Piękne, też uwielbiam oglądać zdjęcia. Właśnie się zbieram do przygotowania albumu z opisami na drugie urodziny Alana. Mamy już taki jeden zrobiony z okazji Jego 3 miesięcy – uwielbiam go oglądać, tym bardziej, ze pod zdjęciami zostawiłam opisy, które teraz widzę, że są bardzo emocjonalne. Nic dziwnego urodziny dziecka to właśnie taki moment w naszym życiu.
    Tryskacie energią, miłością i szczęście,. oby tak dalej :-)

    • Ja też przygotowywałam swego czasu takie albumiki na różne okazje. Raz nawet zrobiłam pokaz slajdu z podkładem muzycznym i innymi bajerami. Uwielbiam takie rzeczy później oglądać :). tatuaż to naklejka, ale tak, wygląda bardzo profesjonalnie :)

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusCheck Our Feed
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czego mężczyzna oczekuje od kobiety
Czego mężczyzna oczekuje od kobiety

  Wszystko się zgadza w większości przypadków, oprócz ostatniej części. Bo do końca jeszcze daleko, a ty orientujesz się, że po kilku...

Zamknij