Pomagamy

 Zawsze warto coś zrobić dla drugiego człowieka…i przy okzaji zostać zwykłym, codziennym bohaterem.

Kliknij na obrazek, jeżeli chcesz dowiedzuać się więcej.

 

FUNDACJE W POLSCE

1-3134

 

 

“Siepomaga.pl łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. Siepomaga.pl współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.”

 

logo_fdn

 

“Fundacja Dzieci Niczyje istnieje po to, aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo. Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy.”

 

 

 

logomammarzenie

“Przez prawie 11 lat istnienia spełniliśmy ponad 5 tysięcy marzeń. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie bezinteresowna działalność setek wolontariuszy, którzy każdego dnia znajdują czas, aby spełniać najskrytsze pragnienia chorych dzieci. To oni, mimo pracy, studiów i posiadania własnych rodzin, zauważają drugiego człowieka, zatrzymują się w pędzie życia, aby służyć pomocą swoim podopiecznym i ich rodzinom. Ruch spełniania marzeń opiera się wyłącznie na wolontariacie, wychodzimy jednak z założenia, że nigdy nie jest nas za dużo, dlatego może się do nas przyłączyć każdy, kto chce poczuć magię spełniania marzeń.”

fundacja

 

 

Fundacja od początku realizuje własny Program „Zdążyć z Pomocą”, w ramach którego działa na rzecz wsparcia dzieci chorych i niepełnosprawnych na terenie kraju. Pomaga również finansowo placówkom leczniczym, opiekuńczym i wychowawczym

 

 

2ae3356a-8a39-11e2-ab04-0025b511229e

 

 

„Fundacja to most pomiędzy tymi, którzy potrzebują pomocy i tymi, których serca są otwarte na dawanie nadziei”.
/ Bożena Walter/

 

 

 

pomagam_polsat_th_b

 

“Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od siedemnastu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców.”

 

 

 

536e6c65cc3bb7f9e21cfd02a14418856119

 

 

Oddając krew – ratujesz życie

 

 

 

 

FUNDACJE W UK

charity-logo

 

Czy wiesz, że około 500 000 dzieci umiera każdego dnia z powodu biegunki wywołanej przez zanieczyszczoną wodę i złe warunki sanitarne? To ponad 1400 dzieci na dzień.

 

 

 

unicef192~_v-videowebl

 

UNICEF –  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci) – organizacja humanitarna będąca częścią systemu ONZ, pomagająca dzieciom na całym świecie w zakresie wyżywienia, ochrony zdrowia, ochrony przed przemocą i wykorzystywaniem oraz edukacji.

 

 

nspcc-logo-1024x485

 

Jesteśmy największą fundacją charytatywną dla dzieci w UK, specjalizującą się w ochronie dziecka i oddaną w walce o każde dzieciństwo. Jesteśmy jedyną fundacją dla dzieci w UK, posiadającą moc wykonawczą, co oznacza, że możemy działaś w obronie dzieci, które narażone są na wykorzystywanie.

 

35540a

 

Brytyjska organizacja charytatywna, której celem jest wspieranie badań nad chorobami nowotworowymi oraz zwiększanie świadomości społecznej na ich temat. Jest to największa organizacja charytatywna działająca na terenie Wielkiej Brytanii, a za razem największa niezależna organizacja finansująca walkę z nowotworami na świecie.

 

bloodbus2

 

 

Oddając krew – ratujesz życie

Visit Us On FacebookCheck Our Feed