kwadratkonkurs
BANIALUKI,

Kto lubi konkursy z nagrodami?

Grudzień, choinka, święta, prezenty, siedzę i czekam podekscytowana, aż „Aniołek” poda mi mój prezent, rozdzieram papier drżącymi rękami, co też dostanę tym razem? Kolczyki z pięknym dużym kamieniem, które będę zakładała na specjalne okazje? Tak może, na pewno!. A może płyta Jamesa Arthura, którego uwielbiam do granic możliwości? Bielizna albo lepiej, ciepła piżamka w misiaczki? Termoforek z serduszkiem? Bilety do kina, albo lepiej, na koncert jakiś? Wazonik w pięknym, błękitnym kolorze, który postawię sobie na komodzie, albo nie, na oknie?!

Otwieram szybko, jak najszybciej, bo nie mogę się doczekać, wszyscy czekają w napięciu co też wyciągnę z zawiniątka, jest, JEST! Szcena mi opada z wrażenia na kolana. Płyn do czyszczenia piekarnika! I to nie jakiś tani badziew, tylko taki za £15! Ja cię. Nie pozostało mi nic innego, jak z uśmiechem na twarzy i ze łzami w oczach (z radości) zabrać się za skrobanie piekarnika, żeby nie było, że mi się prezent nie podoba!

Takie miałam szczęście i muszę przyznać, że jest to jedyny prezent, którego wspomnienie jako pierwsze pojawia się w głowie, gdy myślę o prezentach gwiazdkowych! A minęło już dobrych parę lat! Założę się, że każdy z Was ma pewnie taki „trafiony” prezencik. I dlatego też zapraszam Was do konkursu.

Organizuję go wspólnie z Kaśką z bloga Sposoby Na Dzieci, specjalnie dla Was, specjalnie na Święta i specjalnie w ogóle!

Najgorszy prezent pod Twoją choinką!

Opowiedz nam o tym!

Opisz, narysuj, wklej zdjęcie, daj się ponieść fantazji i wygraj śliczną nagrodę!

To treść konkursu. Jeżeli chodzi o nagrodę, to wybrałyśmy ją razem z Kaśką, bo bardzo nam się spodobała i wierzymy, że spodoba się również Wam. Wybrałyśmy dla jednej (jednego?) z Was srebrną bransoletkę z kamieniami Swarovskiego. Cudeńko.

Oto co musicie zrobić, żeby wziąć udział w naszym konkursie:

1) Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem o konkursie na jednym z blogów (nie ma znaczenia na którym. Na komentarze czekamy między 8 a 21 Grudnia (włącznie). Przy zostawianiu komentarza należy wpisać swój adres email, nie będzie on widoczny dla innych użytkowników. Mojego bloga znacie, a blog Kaśki możecie znaleść TUTAJ

2) Polub oba nasze profile na Facebooku. Znajdziesz je tutaj: Ze szczęściem mi do twarzy oraz Sposoby Na Dzieci

3) Wklej plakat konkursu na swoją tablicę na Facebooku w widoku publicznym. Oto on:

I to tyle. Później jury w składzie: Mira i Kaśka zasiądzie do obrad i wyłonimy jednego zwycięzcę, do którego zostanie wysłana nagroda. Wynik konkursu zostanie podany na obydwu blogach 23 Grudnia. Zwycięzca będzie musiał podać swój adres w ciągu 7 dni od podania wyników konkursu.

Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę się pochwalić swoimi koszmarnymi prezentami gwiazdkowymi!

Visit Us On FacebookCheck Our Feed
Przeczytaj poprzedni wpis:
Panorama
Grafitowy na tapecie

Zobowiązałam się całkiem niechcący do czegoś i teraz muszę się wywiązać. Wywiązuję się całkiem chcący i z ogromną przyjemnością! Pamiętacie post...

Zamknij