Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo
Jeżeli trafiłeś na tę stronę, wstukując w wyszukiwarce hasło „Jak popełnić samobójstwo”, to proszę, zostań chwilę…skoro już jesteś.
Nie będę ci truła, że wiem, jak się czujesz, bo nie wiem. Nie będę mówić, że wszystko się jeszcze ułoży, bo nie zapewne cię to nie przekona i nie będę mówiła, że jesteś tchórzem, bo nie jesteś! Nic z tych rzeczy tutaj nie przeczytasz.
Nie przeczytasz również o tym, jak zacisnąć pętlę na szyi, jak się podcina żyły ani jakie tabletki zadziałają najszybciej.
Mam dla Ciebie coś innego. Przedstawię ci kogoś, kto ma za sobą nieudaną próbę samobójczą, kogoś, kto prawdopodobnie stał w tym samym miejscu, w którym stoisz teraz ty. On przeżył, choć nie chciał…przeczytaj jego historię, bo w sumie, dlaczego nie?
Kliknij w poniższe zdjęcie, a link zabierze cię na stronę, gdzie możesz przeczytać wywiad z Grzegorzem. Tym, który przeżył.
A tutaj są numery telefonów, pod które możesz zadzwonić, bo dlaczego nie? Tam czekają ludzie. Czekają na ciebie, chcą wysłuchać i chcą cię wesprzeć. Nie siedzą tam, bo ktoś im za to płaci, często nic za to nie dostają. Siedzą tam, bo chcą ci pomóc. Pozwól im, spróbuj, bo…dlaczego nie?
116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
800 112 800 – Telefon Nadziei dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej
800 12 12 12 – Rzecznik Praw Dziecka
Samobójstwo nie musi być wyjściem ostatecznym, nie musi być. Każdy ból kiedyś ustępuje, trzeba tylko dać sobie szansę i spojrzeć z wiarą i nadzieją w przyszłość, mimo że jest cieżko wyobrazić sobie życie bez bólu. Pamiętaj, nic nie trwa wiecznie! Ból ustąpi, trzeba go tylko przeczekać.